W sobotę uczeń klasy 1b Igor Frączyk wziął udział w XI Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowic, w którym wystratowało 435 zawodników z 37 klubów z całej Polski w kategorii U 16 +80 kg. Igor zajął II miejsce - tytuł wicemistrza Katowic. Jednocześnie wywalczył możliwość udziału w mistrzostwach Europy – European Fullcontact Karate Cup For Clubs w Kielcach które odbędą się 22 listopada 2025 roku.
Ogromne gratulacje dla Igora!!! 🥳💪🔥🥈🥋