• CZERWONA KOKARDKA – solidarni z osobami żyjącymi z HIV/AIDS.

   CZERWONA KOKARDKA – solidarni z osobami żyjącymi z HIV/AIDS.

   09.12.2019 13:45

   Corocznie 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS, organizowany przez Światową Organizację Zdrowia. W Ligoniu uczniowie klas pierwszych w ramach projektów klasowych przygotowali prace, których celem było uświadomienie wszystkim, w jaki sposób może dojść do zakażenia wirusem HIV i jakie są objawy AIDS.

  • Dzień Wiedzy o Antybiotykach.

   Dzień Wiedzy o Antybiotykach.

   09.12.2019 11:49

   Kolejny raz w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Wiedzy o Antybiotykach. Jego celem jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat groźnego zjawiska, jakim jest oporność na antybiotyki wśród bakterii, czego konsekwencją jest ograniczenie możliwości skutecznego leczenia infekcji, a więc zwiększająca się zachorowalność i śmiertelność z powodu zakażeń.

  • Dzień Uśmiechu w naszej szkole!

   Dzień Uśmiechu w naszej szkole!

   09.12.2019 13:46

   Wszyscy wiemy, że śmiech to zdrowie, bo pomaga zwalczyć stres, zmniejsza napięcie, podnosi poziom endorfin, czyli hormonów szczęścia.

  • ZRÓB SOBIE PRZERWĘ NA KILKA ŁYKÓW WODY !!!

   ZRÓB SOBIE PRZERWĘ NA KILKA ŁYKÓW WODY !!!

   04.12.2019 11:57
   Żyjemy w pędzie. Zdarza się zapomnieć o podstawowych rzeczach, takich jak picie wystarczającej ilości wody. Staraj się pamiętać o regularnym piciu wody w ciągu dnia. 
  • Kiermasz ciast

   Kiermasz ciast

   09.10.2018 12:11
   Za nami kiermasz ciast zorganizowany przez członków Szkolnego Koła Wolontariatu, z którego dochód zostanie przekazany Fundacji „Mam Marzenie”. Misją Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku od 3 do 18 lat, cierpiących na choroby zagrażające życiu. Są to dzieci, które leczą się na oddziałach onkologicznych i hematologicznych.